Ubytování v Českém ráji

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Pařezská Lhota 3, Holín 50601

Velmi dobré
dle 7 recenzí

85%

Denisa Zíbová
dospělý pár, 31.8.2014

Penzion v Českém ráji nadchne svoji polohou především milovníky výletů po krásách české přírody.
Penzion nabízí ubytování ve čtyřech útulných pokojích s celkovou kapacitou 13 lůžek. Vlastní zahrada výborně poslouží pro děti, grilování, opalování, relaxaci a další. Okolí penzionu nabízí ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku.

Na silvestrovský termín je možné rezervovat pouze celý objekt s kapacitou 13 osob za cenu 45000,- Kč. Cena je stejná při délce pobytu 2-6 nocí.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Ubytování v Českém ráji On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Pokoj č. 2
Pokoj č. 4
Pokoj č. 3
Pokoj č. 1

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Ubytování v Českém ráji Pokoje

Penzion v Českém ráji nabízí čtyři stylově vybavené nekuřácké pokoje. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchovým koutem, skříně, stoly a židle a dvě až čtyři lůžka. V celém penzionu můžete využít bezdrátové připojení k internetu. Jeden pokoj je připraven i pro Vašeho čtyřnohého mazlíčka.

Ubytování v Českém ráji Gastronomie

Hostům je k dispozici jídelna v přízemí domu (vchod zvenčí) s malou ledničkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím k vlastní přípravě jednoduchých pokrmů (není zde kuchyňský kout určený k vaření). Jídelna je vybavena dostačujícím množstvím bílého nádobí. Mytí nádobí je v ceně ubytování, špinavé nádobí hosté odloží na určené místo.


V obdobi letních prázdnin je možno objednat snídaně, ktere jsou podávány od 8:30 hod. v jídelně. Cena snídaně je 120 Kč/os. V jiném období jsou snídaně možné po dohodě s provozovatelem na základě počtu zájemců o snídaně.


Nejbližší restaurace je od nás vzdálena cca 1,5 km, obchod s potravinami 2,5 km. Doporučujeme všem hostům nakupovat s možností širokého výběru v Jičíně, vzdáleného od nás 10 km nebo při návratu z výletů v dalších okolních městech.

Ubytování v Českém ráji Recepce

Každý objednaný host dostane od provozovatele e-mail se všemi informacemi ohledně příjezdu k objektu a parkování vozidla.
Od hostů požadujeme přibližný čas příjezdu do pensionu.
V případě zpoždění je povinností klienta se tel. ohlásit a domluvit se na novém čase příjezdu.


Čas příjezdu: od 15:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování v Českém ráji Dostupnost

Autem jeďte z Prahy po dálnici E 65/R 10 do Mladé Boleslavi a pokračujte po silnici č. 16 směr Jičín. K potvrzení vaší rezervace vám přiložíme plánek okolí Jičína s příjezdovou cestou k vašemu ubytování na Pařezské Lhotě. Podle plánku dojedete az na parkoviště, které je asi 50 m od pensionu po levé straně od příjezdové cesty. Prosíme, věnujte pozornost přiloženému příjezdovému plánku, zaparkujte na parkovišti a nepokračujte dále po cestě, která je soukromá a končí u sousedů ve dvoře.


Autobusem se k nám dostanete ze stanice Jičín - autobusové nádraží - směr Prachovské skály až do stanice Pařezská Lhota. Další autobusové spojení je okružním autobusem Jičín - Prachov - Jinolice - Jičín. Vystoupíte ve stanici " odbočka Pařezská Lhota" a odtud asi 1 km přijdete po silnici do Pařezské Lhoty. Plánek, kudy k nám, dostanete při potvrzení rezervace e-mailem.


Další možnost příjezdu je využití cyklobusů, které jezdí pouze v letních měsících podle platných jízdních řádů vždy vydaných pro každou novou sezonu.


Vlakem se k nám dostanete ze železniční stanice Jičín směr Libuň a dále z této stanice pěšky po turistické značce (asi 4 km) přes louku a les do Pařezské Lhoty.

Ubytování v Českém ráji Okolí

V okolí naleznete mnoho významných památek. Dominantou kraje je zřícenina hradu Trosky, dále hrad Kost, Valdštejn, zámek Hrubý Rohozec, zámek Hrubá Skála, rozhledna Kozákov, historické město Jičín a mnoho dalšího.
Pro spojení se vzdálenějšími místy poslouží 300m vzdálená autobusová zastávka nebo vlakové spojení nacházející se ve 3km vzdálené Libuni.

Ubytování v Českém ráji Speciální akce a slevy

Cyklo a turistické mapy jsou na základě kauce 100 Kč možné k zapůjčení.

Ubytování v Českém ráji Další informace

Na pokojích je zákaz kouření.


Do všech podkrovních pokojů je vstup pouze v domácí obuvi.


V topné sezóně je možný pobyt při obsazenosti objektu min. 8 lidmi s délkou pobytu min. od 3 nocí.


Pobyt se psem je povolen pouze na pokoji číslo 4 a je zpoplatněn 70 Kč/noc. Pobyt s ostatními domácími mazlíčky není možný.

Ubytování v Českém ráji

Pařezská Lhota 3, Holín
Zobrazit celou mapu